Üsküdar Yetişkin Yüzme Kursu

Üsküdar Yetişkin Yüzme Kursu

Üsküdar Yetişkin Yüzme Kursu

Üsküdar yetişkinler için yüzme kursu faaliyetlerimiz Üsküdar Burhan Felek Spor Kompleksi yüzme havuzunda devam etmektedir. 15 yaş ve üzeri her yetişkin yüzme kurslarımıza katılabilir, aynı zamanda yüzme bilen yetişkinler spor amaçlı katılabilirler.

Üsküdar yetişkin yüzme kursu çalışmalarımız üç seviyeden oluşmaktadır. Her yeni başlayan yetişkinlerin yüzme seviyelerine ve spor geçmişlerine bakılarak hangi grupta eğitim alacaksa o grupta eğitime başlatmaktayız.

Yetişkin grup derslerimizde gruplarda bir eğitmenimiz maksimum beş kişiye eğitim vermektedir. Aylık üyelikler şeklinde yapılan çalışmalarımıza yıl boyunca aralıksız devam etmektedir. Yüzmeyi öğrendikten sonra da yüzme bilen gruplarımız da çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.

Üsküdar yetişkin yüzme derslerimizde yaptığımız çalışmalardan bazı örnekler; yetişkinlerin en çok yapmak istediği yüzerken su üzerinden batmadan durabilmek, her dersin bazı zaman dilimlerinde yaptığımız suda batmadan durmaktır. Yüzmede nefes egzersizleri, duruş pozisyonu, ayak vuruşları ve kolların koordinasyon çalışmalarıdır.

Genelde yetişkinler ile yaptığımız serbest yüzme ve sırt yüzme tekniği çalışmalarıdır.

Üsküdar Burhan Felek yetişkin yüzme derslerimizin eğitim gün ve saatleri için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

http://www.denizkiziyuzme.com.tr/burhan-felek-yuzme-havuzu/

30 Ocak 2018