Maltepe Yüzme Okulu

Maltepe Yüzme Okulu

Maltepe Yüzme Okulu

Yüzme sporu son zamanlarda oldukça ön plana çıkan ve pek çok kişi tarafından tercih edilmeye başlanmış olan spor dallarından biridir. Maltepe yüzme okulu sayesinde hem keyifli anlar geçirebilir hem de sağlık açısından vücudunuzu rahatlatabilirsiniz. Solunum yolları rahatsızlıkları ile omurgadan kaynaklanan rahatsızlıkların tedavisinde etkin bir role sahip olan yüzme sporu düzenli olarak yapılması gereken spor dallarından biridir.

Maltepe Yüzme Okulu hem yüzme öğrenmek isteyenlere hem de yüzme bilip sosyal amaçlı yüzmek isteyenlere kapılarını aralıyor. Her yaştan kişinin katılabileceği okulumuzda yüzmeyi en iyi şekilde öğrenebilirsiniz. Çocuk yaşlardan itibaren yüzme öğrenmenin kıymetini biliyoruz. Bu nedenle 3 yaşından itibaren çocuklarımıza yüzme dersleri veriyoruz.

Maltepe Yüzme Okulu Hizmetleri

Maltepe Yüzme Okulu’nda hem çocuklara hem de yetişkinlere özel yüzme dersleri verilmektedir. Yetenekli olan çocuklarımız okulumuzda özenle yetiştiriliyor, yurt içi ve yurt dışı müsabakalara katılabilmesi için hazırlanıyor. Yetenekleri doğrultusunda yarışmalara hazırladığımız öğrenciler yüzme alanında bizleri en iyi şekilde temsil ediyor.

Maltepe yüzme havuzu Denizkızı Yüzme okulumuzda yüzme dersi almak istiyorsanız aylık paketlerimizi tercih edebilirsiniz. Aylık paketlerimiz çerçevesinde toplamda 8 saat yüzme dersi verilmektedir. Haftada iki gün birer saat olmak üzere toplamda 8 seans yüzme dersi veriyor ve kısa sürede başarılı bir yüzücü olmanızı amaçlıyoruz. Okulumuzda profesyonel yüzme eğitmenleri çalışmakta ve her yaş grubuna uygun yüzme eğitimi vermektedir.

Maltepe Yüzme Okulu Fiyatları

Maltepe Yüzme Okulu’nu tercih edenler uygun fiyatlarla yüzme dersi almanın ayrıcalığını yaşıyor. Yüzme konusunda tüm teknikleri öğrenebilmeniz için yüzme eğitmenlerimiz özenle çalışıyor. Yüzme okulumuzda herkes yetenekleri ve yaşlarına göre gruplara ayrılmaktadır. Ardından yüzme eğitmenleri tarafından kategorilere uygun olarak yüzme dersi verilmektedir.

Yüzme okulumuzu tercih eden kişiler grup halinde yüzme dersi aldığında aylık 200 TL ödeyerek arzu ettiği gibi bir yüzme dersi alma imkanına sahip olmaktadır. İsteyen kişiler kursumuzda birebir yüzme dersi alma fırsatına da sahiptir. Kişiye özel yüzme programlarımız 750 TL’den başlamakta, 1.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Yüzme kursu almak isteyenler arzu ettiği yüzme eğitimini kursumuzda rahatlıkla alma imkanına sahiptir.

Maltepe yüzme okulu
08 Kasım 2017