Üsküdar Yetişkin Yüzme Kursu

Üsküdar Yetişkin Yüzme Kursu

Üsküdar Yetişkin Yüzme Kursu

Üsküdar yetişkin yüzme kursu faaliyetlerimiz Üsküdar Burhan Felek Spor Kompleksinde bulunan Galatasaray yüzme havuzunda devam etmektedir. 15 yaş ve üzeri her yetişkin yüzme kurslarımıza katılabilir, aynı zamanda yüzme bilen yetişkinler spor amaçlı katılabilirler.

Üsküdar yetişkin yüzme kursu çalışmalarımız üç seviyeden oluşmaktadır. Her yeni başlayan yetişkinlerin yüzme seviyelerine ve spor geçmişlerine bakılarak hangi grupta eğitime başlaması gerektiğini yüzme hocalarımız belirlemektedir.

Yetişkin grup derslerimizde gruplarda bir eğitmenimiz maksimum beş kişiye eğitim vermektedir. Aylık üyelikler şeklinde yapılan çalışmalarımıza yıl boyunca aralıksız devam etmektedir. Yüzmeyi öğrendikten sonra da yüzme bilen gruplarımız da çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.

Üsküdar yetişkin yüzme kursu

Üsküdar yetişkin yüzme derslerimizde yaptığımız çalışmalardan bazı örnekler; yetişkinlerin en çok yapmak istediği yüzerken su üzerinden batmadan durabilmek, her dersin bazı zaman dilimlerinde yaptığımız suda batmadan durma çalışmalarıdır.  Yüzmede nefes egzersizleri, duruş pozisyonu, ayak vuruşları ve kolların koordinasyon çalışmaları sıklıkla yapılmaktadır. Genelde yetişkinler ile yaptığımız serbest yüzme ve sırt yüzme tekniği çalışmalarıdır. Diğer yüzme teknikleri olan kelebek yüzme ve kurbağalama yüzme teknikleri için bire bir özel yüzme dersi almalarını tavsiye ediyoruz.

Yetişkin yüzme kursunda ne kadar sürede yüzme öğrenebilirsiniz. Kulübümüzde eğitimlere katılan bir çok yetişkinin en çok sorduğu soru olsa gerek. Ne kadar sürede yüzme öğrenirim. Yüzme öğrenmek her yetişkinde farklılık göstermektedir. Yetenekleri doğrultusunda bu süre size kalmış bir durum. Tecrübelerimiz doğrultusunda ortalama olarak yetişkinler 2 ay veya 3 aylık bir yüzme kursu alarak yüzme öğrenebilirler.

Yetişkin yüzme kursu için bazı tavsiyeler; derslere tam zamanlı katılmak, her derste size öğretilenleri maksimum seviyede yapmaya çalışmaktır. Derslerinizin devamlılığı sağlandığında sizlerde en kısa sürede yüzmeyi öğrenebilirsiniz.

Ayrıca her ders en gelmeden önce en az 2 saat önce yemek yemiş olmalısınız. Yüzme derslerinde yapılacak olan çalışmaları daha rahat uygulayabilirsiniz. Denizkızı Yüzme Kulübü yetişkin yüzme derslerimizi yerinde izleyebilir, detaylı bilgileri yetkililerimizden alabilirsiniz. Mutlaka bize ulaşarak randevu alınız.

Üsküdar Burhan Felek yetişkin yüzme derslerimizin eğitim gün ve saatleri için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

https://www.denizkiziyuzme.com.tr/burhan-felek-yuzme-havuzu/

30 Ocak 2018